HAKKIMIZDA

2016 Yılında kurulan Birimsoft, her ne kadar yeni bir firma olma unvanını elinde bulunduruyor olsa da uzman kadromuzdaki yılların vermiş olduğu tecrübeye sahip çalışanlarımız ile bilişim ve yazılım sektörünün bölgemizdeki ihtiyaçlarını gidermek amacıyla faaliyet göstermektedir. Yaptığımız ve yapacağımız işlerde önceliğimizi Müşteri Memnuniyeti ve Çözüm odaklı çalışmalara vermekteyiz. Bodrum’da Bilişim sektöründeki eksikliklerin ve sorunların giderilmesinde ilk adres olma yolunda ilerlemekteyiz. Bilgisayar sistemlerinde Donanım ve Yazılım konularında ağırlıklı faaliyet göstermekteyiz.

VİZYONUMUZ

Birimsoft KOBİ’ lerde iş verimliliğini yazılım uygulamaları ve danışmanlık hizmetleri ile artırmaktadır. Bireysel kullanıcılarda ise teknolojinin vermiş olduğu imkanları en iyi ve doğru şekilde müşterilerimize sunmaktayız.

MİSYONUMUZ

İş birliği içinde bulunduğu firmalara danışmanlık ve teknik destek hizmetleri vererek verimliliğini artırmak , bu firmaların gerek kendi pazarlarında gerekse dünya boyutunda büyümelerini sağlamak ve başarılarına katkıda bulunmaktır.

BAKIŞ AÇIMIZ

Firmamız sahip olduğu uzmanlık düzeyindeki bilgilerini hizmetinize sunduğu yazılım ve donanım ürünleri ile hayata geçmesine odaklanmıştır. Ülkemizin temel problemi olan kendi alanında yetişmiş uzman eksikliğini vermiş olduğumuz danışmanlık hizmetleri ile ihtiyacınız olan uygulamaların günlük işlemlerde yerini almasını sağlamaktadır. Dost ve yakın ilişkilerin problemlerde ve verimlilikte çok önemli olduğunun farkında olan firmamız işini gerçekleştirirken profesyonel olarak hizmet vermek içinde gerekli bütün çalışmaları yerine getirmek üzere organizasyonunu yapılandırmıştır.

 

 

Birimsoft Tanıtım Videosu #Birimsoftfarkiyla